הבת של הבוס הגדול

כשרק התחלתי את העסק שלי הרבה חברים שלי וסתם אנשים שאני מכיר צחקו עלי. כמובן שהם די מהר שינו את דעתם כאשר החברה שלי התחילה להרוויח בצורה מרשימה ביותר. זה פתח לי דלתות לעולם אחר, עולם של מעמד גבוה. כמובן שהכרתי הרבה אנשים חשובים ומתוכם גם ראש העיר. ומה שקרה שבתו הצעירה נדלקה עלי חזק. כמובן שדי ניסיתי להתעלם ממנה, אבל היא לא הפסיקה לשלוח לי הודעות ולהתקשר.

יום אחד כאשר עבדתי בבית שמעתי דפיקה בדלת, כאשר פתחתי את הדלת ראיתי אותה שם. רציתי לסגור את הדלת כי הייתי עסוק מידי ולא היה לי כוח להתעסק איתה עכשיו. היא לא נתנה לי לעשות את זה ונדחפה לתוך הדירה שלה. רק אז סוף סוף הבנתי איך היא לבושה. עקבים, גרביונים שחורים, חצאית קצרה ואיפור ממש זנותי. הרגשתי שאני מתחיל להתחרמן, למרות שממש לא רציתי שום עסק איתה, אבל כבר הרבה זמן לא היה לי סקס.

איך היה אפשר לעמוד בפיתוי כאשר בחורה צעירה עם גוף כל כך סקסי מוכנה לתת אותו לניצול שלך. אחרי שני כבר נישקתי את השפתיים החמות שלה, ירדתי על הברכיים, הרמתי את החצאית שלה. היא הייתה בלי תחתונים, זה היה מתאים לי באותו הרגע. התנפלתי על הכוס שלה, ליקקתי כמו משוגע. כאשר הרגשתי שהיא כבר רטובה ומוכנה להמשך קיפלתי אותה על השולחן עבודה ונכנסתי מאחורה.

היא הזדיינה כמו נערת ליווי מקצועית, ידע לעשות דברים שלא הייתי מצפה מבחורה כל כך צעירה. כבר אחרי זה גיליתי שיש לה ניסיון די רב, אבא שלה היה משכיב אותה במיטה של אנשים חשובים אחרים כדי לקבל את מה שהוא רצה. היא ממש לא הייתה נגד, נימפומנית אמיתית. עוד היו לנו הרבה מפגשים אינטימיים, אבל כמובן שלא רציתי שום דבר רציני עם בחורה כזאת.