נערות ליווי לא תמיד מראים את הצד הטוב ביותר

נערות ליווי לא תמיד מראים את הצד הטוב ביותר של נערות הליווי

כשאנחנו חושבים על נערות ליווי אנחנו לעיתים קרובות חושבים על מגוון עסקים לא חוקיים שפוגעים בנערות, מדרדרים אותם לסמים, אלכוהול, ומכים אותן, והמטרה היחידה היא רווח שחור וקל עבור בתי העסק הללו. מהצד השני של המטבע, קיימים גם נערות ליווי ברמה גבוהה, שנותנים לנשים את האופציה לעבודה, בלי איומים, בלי הכרח, רק עבודה קלה יחסית בתשלום גבוה. הבעיה היא, שכל עוד הסטטוס של נערות ליווי יוקרתיים גם הוא נחשב לא חוקי, לעד האנשים הללו יהפכו לפושעים.

נערות ליווי ושאר חלקי הארץ יכולים להיות טובים יותר – גם בעזרתכם

כששומעים על חברה שבה  או נערות ליווי וי איי פי כגון זו http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4293470,00.html, שהביאה עובדות מרצונן החופשי ודאגה להן לעבודה, השחור ולבן פתאום הופך לקשת רחבה של אפור בו אנחנו לא בטוחים מי האדם הרע בסיפור. העובדות עבדו מרצונן, הרוויחו כסף טוב, ודאגו שללקוח יהיה המוצר הכי טוב שאפשר – לא היו עבירות פיזיות, שימוש בסמים או כפייה בכל הסיפור, והעבירה היחידה שניתן לחשוב עליה היא העלמת מס (מכיוון שלא ניתן להצהיר על מסים בתחום העבודה הזה). מכיוון שאנשים רוצים נערות ליווי ובכל הארץ, המקצוע ישאר – האם המדינה, האזרחים, נערות ליווי ואפילו המשטרה ירוויחו ממנה, תלויה רק בשינוי החוק.

בחרו נערות ליווי וי אי פי – אך ורק מהאיכותיים ביותר

כשאתם בוחרים לשלם מעט בעבור נערות ליווי ולא הולכים על נערות ליווי אקסקלוסיביים ברמה גבוהה, אתם בוחרים לתמוך דווקא במה שאנחנו לא רוצים שיקרה – עבירות אלימות, סמים, ושאר פעילויות לא חוקיות, שעלולות לפגוע בכולם בסופו של דבר. מצד שני, החברות שעולות יותר אבל נותנות לכם מוצר טוב יותר, יחד עם שכר טוב יותר לבחורות ועבודה מרצונן החופשי – הן אלו שכדאי לפנות אליהן. אז בפעם הבאה שאתם פונים להזמין סקס נערות ליווי או בכל מקום אחר בארץ, אל תחסכו – תזכרו שאתם עושים טוב יותר לא רק לכם, אלא לכולם.