סקס בשירותים


לפעמים אני נזכר במקרה אחת מהתקופה שלי בתור סטודנט. זה היה מפגש אינטימי קצר עם סקס מכני, אבל המקרה נכנס לי די עמוק בראש.

מאיה , ברונטית כריזמטית וסקסית, אני זוכר את השיער המדהים שלה, את הפנים הרציניות שלה ועיניים מושכות ביותר. אני לא יודעה מאיפה היא הייתה ,אבל בנות כאלה משכו אותי תמיד. הגוף שלה היה מדהים ביותר עם רגליים של דוגמנית אמיתית , טוסיק מגרה ביותר ושידיים בגודל ממוצע, בדיוק כמו שאני אוהב. במילה אחד, כל פעם שראיתי אותה רציתי לקחת אותה מאחורה באותו רגע.

היכרנו אחת את השני באוניברסיטה, לא שמתי לב עליה בערך עד השנה הרבעיית, לא יצא לנו להיות בקורסים משוטפים. הכל השתנה באותה השנה. היינו ביחד באותו קורס, קורס קשה במיוחד שאף אחד לא היה מצליח לעבור מפעם ראשונה.

פגשתי אותה במועד מיוחד, זה היה בבוקר סביבת השעה 9, עמדנו במסדרון וחיכינו לתחילת המבחן. כאשר ראיתי אותה באותו יום ,הכל ברח לי מהראש. היא הייתה חולצה לבנה קלה וחצאית קצרה וסקסית ביותר.

כאשר המבחן התחיל היינו רק 8 אנשים, התיישבתי קרוב למאיה ,היינו די רחוקים מהמשגיח ,אז הוצאתי אייפוד שלי עם כל התשובות שמורות עליו. למרות שהיו לי כל התשובות זה היה קשה להתרכז במבחן כאשר מולי היו רגליים כאלה סקסיות. אני לא יודעה עם שמה לב למבטים החרמניים שלי,אבל היא בטוח ראתה את הנגן שלי.

"יש לך שם הכל?" -"כן" -"תן לי כאשר תסיים"

היא לא שאלה היא אמרה את זה כעובדה ואיך יכולתי לסרב. כאשר סיימתי להעתיק נתתי לה את האייפוד.

"אני יחזיר לך אחרי המבחן"

אחרי המבחן חיכיתי עד שמאיה תסיים, כל הזמן הזה רק חשבתי עד כמה היא חמה ואיך הסקס איתה בטח טוב. היא יצאה החזירה לי את האייפוד שלי והלכנו ביחד לכיוון התחנת אוטובוסים. בדרך דיברנו על כל מיני דברים ,היא סיפרה לי שהיא מתגרשת מבעלה ורוצה לנסוע לסין אחרי הלימוד. וכל מה שהיה לי בראש זה הרגשה שהזין שלי עומד ואין מצב שאני נותן לה ללכת. החזרתי את השיחה חזרה למבחן.

-"היה לך מזל שהתיישבתי לידך"

-"כן" -היא הסכימה -"אין מצב שהייתי עוברת בלי זה"

-"אז יוצא שאת חייבת לי?"

-"אני לא אוהבת את המילה הזאת" -ראיתי שהיא לא אוהבת את השיחה הזאת

-"אבל בכל זאת" – אני לא הפסקתי

-"לאן אתה חותר? דבר ישר" -ראיתי שהיא מתעצבנת -"אני לא אוהבת כאשר מושכים את הזמן"

-"את מבינה ,עם גוף כזה ובלבוש כזה…."

זה היה כאלי היא חיכתה לזה לכן ענתה ישר.

-"אני מתגרשת מבעלה ועוד צריכה להגיע לאורך דין היום, אז בוא מהר"

חזרנו לבניין של האוניברסיטה ,בקומה הראשונה ראיתי שירותים ולקחתי אותה לשם. זה היה בניין ישן וכמעט לא בשימוש, כמעט ולא היה אור בשירותים וזה היה ניראה שהמקום כבר מזמן לא בשימוש, בדיוק מה שהיתי צריך.

-"מה אתה מציאה לעשות את זה כאן?" -היא ממש לא הייתה מרוצה.

-"מה הבעיה? תגידי לי תודה מהר ונסיים"

-"טוב"- היא הסכימה ונכנסנו לאחד התאים

כאשר נשרתי איתה לבד בתא קטן,כל כך קרוב אליה ,עבדתי את כל השליטה שנשארה אצלי. סובבתי אותה עם הגב אליה. הרמתי את החצאית שלה והורדתי את התחתונים למתה. התחת הזאת הייתה שלמות אמיתית. הייתי חייב להוריד עליה סטירה, מאיה רק הוציאה גניחה קלה.

כבר לא יכולתי לחכות יותר, הוצאתי את הזין שלי והכנתי לתוכה בכל הכוח. זיינתי אותה כמו משוגע, בלי רחמים. תפסתי אותה בשערות שלה ומשכתי כל פעם בכל הכוח. זיינתי אותה במאת חזק, לכל אורך של הזין שלי. בהתחלה היא רק זרמה איתי ואז ראיתי שהיא מתחילה להנות מזה. היא סגרה את העיניים והתחילה לזוז לכיווני גם בעצמה. הגברתי את הקצב שלי , התחת שלה כבר נהיה אדום מהזיון. עצרתי לרגע ,הוצאתי את הזין וגמרתי לה על התחת שלה. בגלל שהייתי חרמן כל היום היה כל כך הרבה זרע שהוא התחיל לרדת על הרגליים שלה.

עמדנו עוד כמה דקות ככה, ניסינו להירגע. אז היא ניקתה את עצמה עם מגבות , אמרנו שלום אחת לשני ונפרדנו. לא ראיתי אותה מאותו יום, היא כרגע גרה בסין. את האמת לא הייתי מסרב למפגש אינטימי נוסף איתה, אבל הפעם כמו שצריך.