פה חם

דירה דיסקרטית, החדר מואר רק עם אור של נרות. אני יורדת מולך על ברכיים, מושיטה את היד אל הרוכסן. פותחת אותה בעדינות, מסתכלת לתוך עיניים שלך, מעבירה את היד על הבד של התחתונים. אני מרגישה את הכוח שלו, את התשוקה. סוף סוף אני משחררת את הזין…מממ…הוא יפה. אני כבר רוצה להרגיש אותו בפנים, רק מהמחשבה הזאת אני מרגישה חום בבטן. אני תופסת אותו ומלקקת את הראש. מנשקת אותה ואז בולעת אותו לכל האורך. אני זזה עם השפתיים בתנועות איטיות, אני שומעת גניחה, זה גורם לי לחייך עם קצות השפתיים.
עם היד אני מעסת את החלק שלא נכנס לפה שלה, בכל זאת זין גדול, יד שניה מלטפת את הביצים. אני מוציאה את הזין מהפה ושוב פעם מעבירה עם הלשון לכל האורך ואז שוב פעם מכניסה אותו לתוך הפה. אני מרגישה סערה אמיתית בגוף שלי, בה לי להוריד יד אחד ולגעת בכוס שלי. אני מגבירה את הקצב שלי, אני ממש לא רוצה להוציא אותו מהפה שלי. כל שניה אני מרגישה אותו מתקשה וגודל. אני מרימה את המבט שלי, אתה עומד עם ידיים בצדדים. הראש שלך זרוק אחורה. אני ממשיכה להגביר את הקצב, אני רוצה להרגיש זרם חם על הלשון שלי, לבדוק מה הטעם שלך. אני רוצה לראות את הפנים שלך כאשר אתה גומר. אני רוצה שתגמור. אני שומעת את הגניחות שלך ואני אוהבת את זה.

אני מרגישה איך נלחצת ואיך הזין התחיל לרעוד, אז אני מרגישה את הזרע על הלשון. אני בולעת את המנה הראשונה, לא מספיקה לבלוע את השניה וחלק קטן זורם על קצות הספתיים שלי. אני מסתכלת עליך, אתה מחייך. אני אוהבת לראות אותך נהנה.