שכנה


פעם אחד שכחתי את המפתחות. ההורים שלי היו בחופשה, אבל הם תמיד היו משאירים מפתחות ספייר אצל השכנה. צלצלתי לדירה שלה ישר. היא הייתה די צעירה, בת 36. היא לא הייתה גבוהה ולא הייתה נשואה. היא הייתה בחורה מאוד מושכת. היינו מדברים לפעמים, אבל לא יותר משלום להתראות ולפתור בעיות של פרקטיות של הבניין. היא תמיד הייתה חברותית, אבל תמיד שמרה על דיסטנס.

היא פתחה את הדלת לבושה במכנסיים קצרים וחולצה ירוקה. היא לא לבשה חזיה וראיתי את השדיים שלה בצורה יפה מאוד, במיוחד את הפטמות הבולטות שלה. אחרי שיחה קצרה גיליתי שאין לה מפתח, כי אמא שלי לקחה אותו ושכחה להחזיר. היא אישרה לי להישאר אצלה בלילה על הספה בסלון. למחרת בבוקר התעוררתי מרעש על המרפסת. כאשר הסתכלתי מה קורה שם ראיתי את השכנה שלי שוכבת על המגבת וקוראת משהו בטבלת. היא לבשה רק מכנסיים קצרים וזהו.

"התעוררת? אני משתזפת, לפני שהשמש יהיה מסוכן. אני נשרפת מהר. רוצה להצטרף?"

היא הושיטה את היד כדי להוציא עוד מגבת אחד. זה היה הרגע שראיתי את השדיים שלה

"וצריך כנראה כבר למרוח קרם הגנה" – היא אמרה ואז נעמדה. לא יכולתי להוריד את העיניים מהשדיים שלה -"מה? קטנים מידי?" – היא ראתה את המבט שלי.

"לא! ממש לא! הם מושלמים לגוף הרזה שלך" – עניתי לה

"אז תמרח קרם עליהם"

לא היה צריך לבקש אותי פעמיים, בשמחה לקחתי את הקרם מהידיים שלה והתחלתי למרוח אותו על השדיים שלה. הייתי מעביר בעדינות עם האצבעות על השדיים שלה, צוואר ובטן. אז התחלתי למרוח קרם על הגב שלה. אחרי זה היא מרחה קרם על הגוף שלי וחייכה כאשר ראתה את הזין העומד שלי דרך המכנסיים. היא העבירה ב"טעות" עם היד עליו. זה גרם לי להשתגע ופשוט לנשק אותה חזק ובתשוקה. במקביל הידיים נכנסו מתחת למכנסיים שלה ותפסו את התחת שלה. הייתי כל כך צמוד עליה שהרגשתי שהפטמות הקשות שלה דוקרות את החזה שלי. הורדתי את היד שלי יותר למטה והתחלתי לשחק עם החור שלה.

"מממ….הקונדומים מתחת לטלוויזיה" – היא אמרה לי

הלבשתי קונדום על הזין, היא בנתיי הורידה הכל ופתחה את הרגליים שלה. מצאתי אותה משחקת עם יד אחד עם שדיים שלה ויד שניה הייתה על הדגדגן. הזזתי את היד שלה מהכוס ירדתי למטה. ליקקתי אותו ואז התחלתי ללקק מסביב. היד שלה תפסה את השיער שלה. כל פעם שהייתי עובר עם הלשון על הדגדגן הגוף שלה היה רועד.

"מספיק, תכניס לי"

היה לה כוס מאוד צר והרגשתי לחץ מאוד נעים על הזין כאשר הכנסתי אותו לתוכה. התחלתי תנועות עדינות, כי פחדתי להכאיב לה.

"יותר חזק"

הקשבתי לה והתחלתי לזיין אותה הרבה יותר חזק. כמה דקות אחרי זה כל הגוף שלה נמתח, היא משכה אותי אליה והתחלה לנשק אותי חזק.

"נלח למקלחת" – היא אמרה לי כאשר הנשימה שלנו חזרה.

אחרי המקלחת נשכבנו על הספה. היא לבשה חלוק חצי שקוף שהפך לשקוף לגמרי בגלל הגוף הרטוב שלה. זה נתן לי הזדמנות להנאות מהגוף הסקסי שלה עוד יותר. די מהר הזין שלי כבר עמד והיא ראתה את זה. היא השכיבה אותי על הגב והתחילה למצוץ אותו. היא מצצה אותי הרבה זמן, לפעמים היא הייתה עוצרת כאשר הרגישה שאני מתקרב לאורגמה שלי. בסופו של דבר גמרתי לתוך הפה שלה. היה כל כך הרבה שפיך שהיא כמעט נחנקה, אבל בלעה את כל מה שהצליחה. מה שנזל מהפה שלה היא מרחה על הפנים

"אומרים שזה טוב לעור" – היא לחשה לי באוזן כאשר נשכבה לידי.

זה לא היה המפגש האינטימי הידיד שלנו ולמדי ממנה הרבה דברים על סקס.
לאתר אנג'לינה