שליטה מלאה


חושך, דירה דיסקרטית,נרות מסביב, אני עומדת מולך עורמה, חסרת אונים, כיסוי על העיניים. אני בשליטה המלאה שלך. ככה אתה מראה לי שאתה מעליי ואני שלך. אתה מסתכל על הגוף שלי, על העיקולים הסקסיים והמושכים שלי. אתה הולך מסביב, מתקרב אלי מאחורה, מריח את השיער שלי. ריח מתוק, של פרחים ממלא את עף שלך. הוא מושך ומהפנט.
אתה מזיז את השיער מהכתף שלי ונוגע עם השפתיים שלך על צוואר ואז על הכתפיים. הלב שלי דופק חזק, הנשימה שלי כבדה, גלים של צמרמורת עוברות דרך הגוף שלי. אתה שוב פעם מולי. היד שלך על השדיים שלי, מלטפת אותם ואז פתאום אתה מוחץ את הפטמה שלי. אני צועקת בגלל הכאב. אתה נהנה מזה ושם את היד על הפטמה השניה. אני לחוצה ומוכנה לכאב. אבל אתה מחייך ומוריד את היד.
אתה מלטף את הגוף שלי בעדינות: בטן, גב, כתפיים, ירכיים. הידיים שלך מוחצות את התחת שלי ואז אתה נותן סטירה חזקה על הטוסיק שלי – זה לא כואב, אבל קצת מפחיד. אתה לוקח את הידיים שלי וקושר מאחורה. חזק. אני לא מסוגלת להזיז אותם. אתה מנשק אותי בשפתיים, חזק ובתשוקה. אתה מלקק את הפטמות שלי, מוצץ אותן ונושך. אני גונחת בשקט, זה גם נעים וגם כואב.
אתה דורש ממני לפתוח את הרגליים רחב יותר. מעביר עם יד ביניהם – הכל רטוב. אתה מקרב את היד אל הפה שלי, אני מלקקת את האצבעות שלך. אתה שוב פעם מעביר איתם על הכוס שלי ואז מכניס אצבעות לתוך החור. מזיין אותי ככה, הגניחות שלי מגבירות. אני מתחילה לזוז לכיוון האצבעות, אבל אתה לא נותן לי להנות מזה ומוציא את היד שלך. שומע את האכזבה שלי ונותן לי סטירה על הכוס כעונש. אז אתה מוחץ את הכוס שלי ביד. זה כואב, אבל אני לא מעיזה להתנגד. אתה השליט שלי ומה שאתה רוצה זה חוק.
אתה מחליט לעשות לי נעים. משחק עם הדגדגו, אתה יודע בדיוק איך אני אוהב. אני נמסה בתוך הרגשות שלי, לרגע שוכחת על הכל, אבל אתה שוב פעם מוריד את היד. אתה לוחץ על הכתפיים שלי ומוריד אותי למטה. הזין שלך ונוגע בשפתיים ואני מתחילה ללקק אותו. אתה טופס את השיער ומושך את הראש שלי צמוד. אתה מתחיל לזיין אותי לתוך הגרון. מהר מאוד, יותר מהר ועוד יותר חזק. הזרע שלך נשפך לתוך הגרון שלי. אני בולעת הכל.
אתה מרים אותי, משחרר את הידיים ומוריד עם הפנים על המיטה. אני מחכה לפעולות שלך עם התחת למעלה ורגליים פתוחות. אתה מוציא חגורה, מעביר איתה על התחת שלי ואז נותן לי מכה. אני צועקת ומכה שניה ושלישית נוחתים על האור שלי. החגורה מהר מאוד הופכת את התחת שלי לאדום ורק אז אתה עוצר.
שוב פעם מלטף אותי עם הידיים. האצבעות שלך בפנים ואני זזה לכיוונך. אז האצבעות נוגעות בפי הטבעת, אני עוצרת מבוהלת. אף פעם לא היה לי סקס אנאלי ואני מפחדת. אתה מעסה בעדינות את החור שלי. האצבע לאט לאט נכנסת יותר ויותר עמוק. זה לא כואב, אבל זה מרגיש מוזר. האצבע כבר בפנים ואז אתה מוציא אותה בזריזות. זה כואב! אתה עושה את זה שוב פעם ומוסיף עוד אצבע. אבל אני לחוצה מדי והשרירים לא מאפשרים לך לעשות את מה שאתה צריך. אתה נותן לי סטירה על התחת ומכריח לשחרר את פי הטבעת. עכשיו הכל נכנס.
אני לא ידעת כמה זמן זה לקח, אל התחת שלי כבר בוער. פתאום הכל נגמר. אתה מסובב אותי על הגב ומתחיל לכסות את כל הגוף בנשיקות. אני משחררת ונהנית מכל רגע.  הכאב כמעט נאלם, אתה שוב פעם מסובב אותי על הבטן. אני מרגישה את הזין שלך נכנס לתוך הכוס. אתה מזיין אותי חזק ואני אוהבת את זה. אתה עוצר ומוציא את הזין. אני מרגישה נוזל על התחת שלי. זה לא זרע….חומר סיכה!? אתה מצמיד את הזין לפי הטבעת. אני מפחדת, מנסה לברוח, אבלה אתה מחזיק אותי חזק.
אני מבינה שאין לי ברירה, מנסה לשחרר את השרירים. אתה מחדיר את הראש ואז את כל הזין. אתה מתחיל לזיין אותי באיטיות, התחת שלי כל כך צרה שאתה גומר אחרי דקה.
רק עכשיו אתה מאפשר לי להגיעה לאורגמזה בעצמה.